DETAIL spoje: 670370 / 10

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 30 0 km Hradec Králové ,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 12:35 IDOS
5259 29 10 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK | | IDOS
30921 28 13 km Sadová ,,U Jabůrka HK | | IDOS
33224 27 16 km Stračov ,Klenice , HK | | IDOS
21197 26 19 km Milovice u Hořic ,,motorest JC | | IDOS
50338 25 24 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 7) JC 12:58 IDOS
9275 24 28 km Holovousy ,,hlavní silnice JC | | IDOS
25499 23 30 km Ostroměř ,,T.G.Masaryka JC 13:05 IDOS
27171 22 33 km Podhorní Újezd a Vojice ,,Brdík JC | | IDOS
27174 21 34 km Podhorní Újezd a Vojice ,Vojice ,odb. JC | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 20 49 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 11) JC 5501 13:25 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 19 54 km Podůlší ,, JC 5501 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 18 55 km Jinolice ,,žel.přejezd JC 3046 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 17 56 km Kněžnice ,, JC 3046 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 16 58 km Libuň ,,ObÚ JC 3045 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 15 60 km Újezd p.Tr. ,Čímyšl , JC 3206 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 61 km Újezd p.Tr. ,,hlavní silnice JC 3206 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 63 km Ktová ,, (stanoviště 2) SM 3036 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 64 km Ktová ,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 65 km Hrubá Skála ,Borek , (stanoviště 2) SM 3041 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 66 km Hrubá Skála ,Hnanice , (stanoviště 2) SM 3041 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 67 km Karlovice ,Radvánovice , (stanoviště 1) SM 3041 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 68 km Karlovice ,Sedmihorky , (stanoviště 1) SM 3038 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 74 km Turnov ,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 76 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 14:02 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 87 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 100 km Liberec ,,aut.nádr. LI 0001 14:35 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech