DETAIL spoje: 670370 / 103

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 5) LI 0001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 27 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001  6:52  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 29 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 35 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 36 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 37 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 38 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 39 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 40 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 42 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 15 45 km Libuň,,ObÚ JC  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 16 47 km Kněžnice,, JC  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 17 48 km Jinolice,,žel.přejezd JC  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 18 49 km Podůlší,, JC  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 19 54 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC  7:30  7:35 IDOS
27174 20 69 km Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. JC | IDOS
27171 21 70 km Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík JC | IDOS
25499 22 73 km Ostroměř,,T.G.Masaryka JC  7:50 IDOS
9275 23 75 km Holovousy,,hlavní silnice JC | IDOS
50338 24 79 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC  8:00 IDOS
21197 25 83 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 26 86 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
30921 27 89 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 28 92 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 29 102 km Hradec Králové,,Terminál HD HK  8:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 2.4.2021, 28.10.2021
nejede 26.12.2020