DETAIL spoje: 670370 / 114

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 30 0 km Hradec Králové ,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 16:35 IDOS
5259 29 10 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK | | IDOS
30921 28 13 km Sadová ,,U Jabůrka HK | | IDOS
33224 27 16 km Stračov ,Klenice , HK | | IDOS
21197 26 19 km Milovice u Hořic ,,motorest JC | | IDOS
50338 25 24 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 7) JC 16:58 IDOS
9275 24 28 km Holovousy ,,hlavní silnice JC 17:02 IDOS
25499 23 30 km Ostroměř ,,T.G.Masaryka JC 17:05 IDOS
27171 22 33 km Podhorní Újezd a Vojice ,,Brdík JC 17:08 IDOS
27174 21 34 km Podhorní Újezd a Vojice ,Vojice ,odb. JC 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 20 49 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 11) JC 5501 17:25 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 19 54 km Podůlší ,, JC 5501 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 18 55 km Jinolice ,,žel.přejezd JC 3046 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 17 56 km Kněžnice ,, JC 3046 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 16 58 km Libuň ,,ObÚ JC 3045 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 15 60 km Újezd p.Tr. ,Čímyšl , JC 3206 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 61 km Újezd p.Tr. ,,hlavní silnice JC 3206 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 63 km Ktová ,, (stanoviště 2) SM 3036 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 64 km Ktová ,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 65 km Hrubá Skála ,Borek , (stanoviště 2) SM 3041 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 66 km Hrubá Skála ,Hnanice , (stanoviště 2) SM 3041 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 67 km Karlovice ,Radvánovice , (stanoviště 1) SM 3041 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 68 km Karlovice ,Sedmihorky , (stanoviště 1) SM 3038 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 74 km Turnov ,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 76 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 18:02 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 100 km Liberec ,,aut.nádr. LI 0001 18:30 IDOS

Časové omezení spoje:

  +  - jede v neděli a ve státní svátek

- nejede 24.12.2023, 29.3.2024, 5.7.2024, 6.7.2024, 28.9.2024