DETAIL spoje: 670370 / 13

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 5) LI 0001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 24 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001 15:52 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 26 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 32 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 33 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 34 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 35 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 36 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 37 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 39 km Újezd p.Tr.,,hlavní silnice JC 3206 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 15 42 km Libuň,,ObÚ JC 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 16 44 km Kněžnice,, JC 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 17 45 km Jinolice,,žel.přejezd JC 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 18 46 km Podůlší,, JC 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 19 51 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC 16:30 16:35 IDOS
27174 20 66 km Podhorní Újezd a Vojice,Vojice,odb. JC 16:46 IDOS
27171 21 67 km Podhorní Újezd a Vojice,,Brdík JC 16:47 IDOS
25499 22 70 km Ostroměř,,T.G.Masaryka JC 16:50 IDOS
9275 23 72 km Holovousy,,hlavní silnice JC 16:52 IDOS
50338 24 76 km Hořice,,aut.st. (stanoviště 2) JC 17:00 IDOS
21197 25 80 km Milovice u Hořic,,motorest JC | IDOS
33224 26 83 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
30921 27 86 km Sadová,,U Jabůrka HK | IDOS
5259 28 89 km Všestary,Lípa,hlavní silnice HK | IDOS
54483 29 99 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 17:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,