DETAIL spoje: 670370 / 16

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 30 0 km Hradec Králové ,,Terminál HD (stanoviště J2) HK 18:35 IDOS
5259 29 10 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK 18:45 IDOS
30921 28 13 km Sadová ,,U Jabůrka HK 18:48 IDOS
33224 27 16 km Stračov ,Klenice , HK 18:51 IDOS
21197 26 19 km Milovice u Hořic ,,motorest JC 18:53 IDOS
50338 25 24 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 7) JC 18:58 IDOS
9275 24 28 km Holovousy ,,hlavní silnice JC 19:02 IDOS
25499 23 30 km Ostroměř ,,T.G.Masaryka JC 19:05 IDOS
27171 22 33 km Podhorní Újezd a Vojice ,,Brdík JC 19:08 IDOS
27174 21 34 km Podhorní Újezd a Vojice ,Vojice ,odb. JC 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 20 49 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 11) JC 5501 19:25 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 19 54 km Podůlší ,, JC 5501 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 18 55 km Jinolice ,,žel.přejezd JC 3046 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 17 56 km Kněžnice ,, JC 3046 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 16 58 km Libuň ,,ObÚ JC 3045 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 15 60 km Újezd p.Tr. ,Čímyšl , JC 3206 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 61 km Újezd p.Tr. ,,hlavní silnice JC 3206 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 63 km Ktová ,, (stanoviště 2) SM 3036 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 64 km Ktová ,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 65 km Hrubá Skála ,Borek , (stanoviště 2) SM 3041 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 66 km Hrubá Skála ,Hnanice , (stanoviště 2) SM 3041 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 67 km Karlovice ,Radvánovice , (stanoviště 1) SM 3041 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 68 km Karlovice ,Sedmihorky , (stanoviště 1) SM 3038 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 74 km Turnov ,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 76 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 20:00 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 100 km Liberec ,,aut.nádr. LI 0001 20:25 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech