DETAIL spoje: 670370 / 3

Základní informace:

Linka: 670370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec ,,aut.nádr. (stanoviště 5) LI 0001  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 13 km Hodkovice n.Mohelkou ,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 24 km Turnov ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001  6:22  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 6 25 km Turnov ,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 26 km Turnov ,,u masny (stanoviště 1) SM 3001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 32 km Karlovice ,Sedmihorky , (stanoviště 2) SM 3038  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 33 km Karlovice ,Radvánovice , (stanoviště 2) SM 3041  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 34 km Hrubá Skála ,Hnanice , (stanoviště 1) SM 3041 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 35 km Hrubá Skála ,Borek , (stanoviště 1) SM 3041  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 36 km Ktová ,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 37 km Ktová ,, (stanoviště 1) SM 3036 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 39 km Újezd p.Tr. ,,hlavní silnice JC 3206  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37603 15 40 km Újezd p.Tr. ,Čímyšl , JC 3206 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 16 42 km Libuň ,,ObÚ JC 3045  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 17 44 km Kněžnice ,, JC 3046  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 18 45 km Jinolice ,,žel.přejezd JC 3046  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 19 46 km Podůlší ,, JC 5501  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 20 51 km Jičín ,,aut.st. (stanoviště 9) JC 5501  7:02  7:05 IDOS
27174 21 66 km Podhorní Újezd a Vojice ,Vojice ,odb. JC | | IDOS
27171 22 67 km Podhorní Újezd a Vojice ,,Brdík JC | | IDOS
25499 23 70 km Ostroměř ,,T.G.Masaryka JC  7:20 IDOS
9275 24 72 km Holovousy ,,hlavní silnice JC | | IDOS
50338 25 76 km Hořice ,,aut.st. (stanoviště 2) JC  7:30 IDOS
21197 26 81 km Milovice u Hořic ,,motorest JC | | IDOS
33224 27 84 km Stračov ,Klenice , HK | | IDOS
30921 28 87 km Sadová ,,U Jabůrka HK | | IDOS
5259 29 90 km Všestary ,Lípa ,hlavní silnice HK | | IDOS
54483 30 100 km Hradec Králové ,,Terminál HD HK  8:00 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech