DETAIL spoje: 670391 / 106

Základní informace:

Linka: 670391IDOS
Název: Turnov-Hrubá Skála-Újezd p.Tr.-Libuň-Holín-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13218 38 0 km Jičín,,žel.st. JC 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 37 1 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 6) JC 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 36 2 km Jičín,,Komenského nám. JC 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13203 35 2 km Jičín,,Koněvova JC 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9252 34 4 km Holín,, JC 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9253 33 4 km Holín,,ObÚ JC 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49423 32 6 km Holín,Prachov,Vyhnálov JC 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9259 31 6 km Holín,Prachov,obec JC 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9258 30 7 km Holín,Prachov,Český ráj JC 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9260 29 8 km Holín,Prachov,Skalní město JC 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9257 28 9 km Holín,Pařezská Lhota,odb. JC 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18400 27 10 km Libuň,Březka,odb. JC 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13462 26 10 km Jinolice,,koupaliště JC 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13463 25 11 km Jinolice,,Malá Jinolice JC 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13461 24 12 km Jinolice,, JC 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 23 13 km Jinolice,,žel.přejezd JC 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 22 14 km Kněžnice,, JC 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47324 21 16 km Libuň,,náves JC 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18402 20 18 km Libuň,Libunec, JC 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37604 19 20 km Újezd p.Tr.,Hrdoňovice, JC 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37602 18 21 km Újezd p.Tr.,,obec JC 3206 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49261 17 24 km Troskovice,,Svitačka (stanoviště 1) SM 3011 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49351 16 25 km Troskovice,, (stanoviště 1) SM 3011 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49182 15 27 km Hrubá Skála,,Vidlák (stanoviště 1) SM 3041 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49183 14 29 km Hrubá Skála,,Prašivec (stanoviště 1) SM 3041 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52239 13 30 km Hrubá Skála,, (stanoviště 2) SM 3041 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49181 12 31 km Hrubá Skála,,zámek (stanoviště 2) SM 3041 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10970 11 32 km Hrubá Skála,,Na Stávku (stanoviště 1) SM 3041 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 10 35 km Vyskeř,, (stanoviště 1) SM 3014 15:54 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52805 9 37 km Vyskeř,Mladostov, (stanoviště 2) SM 3014 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13620 8 39 km Kacanovy,,Kult.dům (stanoviště 2) SM 3039 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13619 7 39 km Kacanovy,,Hotel Králíček (stanoviště 1) SM 3039 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 6 41 km Turnov,,Kadeřavec (stanoviště 1) SM 3001 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 5 41 km Turnov,Mašov, (stanoviště 1) SM 3001 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 4 42 km Turnov,,žel.zast. (stanoviště 2) SM 3001 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 43 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 45 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště Z) SM 3001 16:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 30.5.2020 do 28.9.2020