DETAIL spoje: 670391 / 2

Základní informace:

Linka: 670391IDOS
Název: Turnov-Hrubá Skála-Újezd p.Tr.-Libuň-Holín-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13218 38 0 km Jičín,,žel.st. JC  9:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 37 1 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 6) JC  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 36 2 km Jičín,,Komenského nám. JC  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13203 35 2 km Jičín,,Koněvova JC  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9252 34 4 km Holín,, JC  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9253 33 4 km Holín,,ObÚ JC  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49423 32 6 km Holín,Prachov,Vyhnálov JC  9:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9259 31 6 km Holín,Prachov,obec JC  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9258 30 7 km Holín,Prachov,Český ráj JC 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9260 29 8 km Holín,Prachov,Skalní město JC 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9257 28 9 km Holín,Pařezská Lhota,odb. JC 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18400 27 10 km Libuň,Březka,odb. JC 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13462 26 10 km Jinolice,,koupaliště JC 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13463 25 11 km Jinolice,,Malá Jinolice JC 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13461 24 12 km Jinolice,, JC 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 23 13 km Jinolice,,žel.přejezd JC 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 22 14 km Kněžnice,, JC 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47324 21 16 km Libuň,,náves JC 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18402 20 18 km Libuň,Libunec, JC 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37604 19 20 km Újezd p.Tr.,Hrdoňovice, JC 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37602 18 21 km Újezd p.Tr.,,obec JC 3206 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49261 17 24 km Troskovice,,Svitačka (stanoviště 1) SM 3011 10:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49351 16 25 km Troskovice,, (stanoviště 1) SM 3011 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49182 15 27 km Hrubá Skála,,Vidlák (stanoviště 1) SM 3041 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49183 14 29 km Hrubá Skála,,Prašivec (stanoviště 1) SM 3041 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52239 13 30 km Hrubá Skála,, (stanoviště 2) SM 3041 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49181 12 31 km Hrubá Skála,,zámek (stanoviště 2) SM 3041 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10970 11 32 km Hrubá Skála,,Na Stávku (stanoviště 1) SM 3041 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 10 35 km Vyskeř,, (stanoviště 1) SM 3014 10:51 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52805 9 37 km Vyskeř,Mladostov, (stanoviště 2) SM 3014 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13620 8 39 km Kacanovy,,Kult.dům (stanoviště 2) SM 3039 11:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13619 7 39 km Kacanovy,,Hotel Králíček (stanoviště 1) SM 3039 11:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 6 41 km Turnov,,Kadeřavec (stanoviště 1) SM 3001 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 5 41 km Turnov,Mašov, (stanoviště 1) SM 3001 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 4 42 km Turnov,,žel.zast. (stanoviště 2) SM 3001 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 43 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 11:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 45 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 11:14 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020