DETAIL spoje: 670391 / 7

Základní informace:

Linka: 670391IDOS
Název: Turnov-Hrubá Skála-Újezd p.Tr.-Libuň-Holín-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 1 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště Z) SM 3001 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 1 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 4 2 km Turnov,,žel.zast. (stanoviště 1) SM 3001 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 5 3 km Turnov,Mašov, (stanoviště 2) SM 3001 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 6 3 km Turnov,,Kadeřavec (stanoviště 2) SM 3001 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13619 7 5 km Kacanovy,,Hotel Králíček (stanoviště 2) SM 3039 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13620 8 6 km Kacanovy,,Kult.dům (stanoviště 1) SM 3039 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52805 9 7 km Vyskeř,Mladostov, (stanoviště 1) SM 3014 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 10 10 km Vyskeř,, (stanoviště 1) SM 3014 17:01 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10970 11 12 km Hrubá Skála,,Na Stávku (stanoviště 1) SM 3041 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49181 12 14 km Hrubá Skála,,zámek (stanoviště 1) SM 3041 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52239 13 14 km Hrubá Skála,, (stanoviště 1) SM 3041 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49183 14 16 km Hrubá Skála,,Prašivec (stanoviště 2) SM 3041 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49182 15 17 km Hrubá Skála,,Vidlák (stanoviště 2) SM 3041 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49351 16 20 km Troskovice,, (stanoviště 2) SM 3011 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49261 17 20 km Troskovice,,Svitačka (stanoviště 2) SM 3011 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37602 18 23 km Újezd p.Tr.,,obec JC 3206 17:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37604 19 25 km Újezd p.Tr.,Hrdoňovice, JC 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18402 20 26 km Libuň,Libunec, JC 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47324 21 28 km Libuň,,náves JC 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 22 30 km Kněžnice,, JC 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 23 32 km Jinolice,,žel.přejezd JC 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13461 24 33 km Jinolice,, JC 17:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13463 25 33 km Jinolice,,Malá Jinolice JC 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13462 26 34 km Jinolice,,koupaliště JC 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18400 27 35 km Libuň,Březka,odb. JC 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9257 28 36 km Holín,Pařezská Lhota,odb. JC 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9260 29 36 km Holín,Prachov,Skalní město JC 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9258 30 37 km Holín,Prachov,Český ráj JC 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9259 31 38 km Holín,Prachov,obec JC 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49423 32 39 km Holín,Prachov,Vyhnálov JC 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9253 33 40 km Holín,,ObÚ JC 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9252 34 41 km Holín,, JC 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13203 35 42 km Jičín,,Koněvova JC 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13202 36 43 km Jičín,,Komenského nám. JC 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 37 44 km Jičín,,aut.st. JC 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 38 45 km Jičín,,žel.st. JC 18:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 1.7.2020 do 31.8.2020