DETAIL spoje: 670501 / 101

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 1 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. (stanoviště 2) SM 5101  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 1 km Lomnice n.Pop.,,rozc. (stanoviště 1) SM 5101  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 3 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, (stanoviště 2) SM 5105  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 6 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 1) SM 5106  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 8 km Železnice,, JC  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 9 km Železnice,Těšín, JC  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 10 km Valdice,, JC  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 11 km Jičín,,Sedličky JC  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 12 km Jičín,,Soudná JC  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 13 km Jičín,,Lípy JC  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 14 km Jičín,,Vrchlického JC  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 14 km Jičín,,žel.st. JC  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 15 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  6:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020