DETAIL spoje: 670501 / 102

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 1 km Jičín,,žel.st. JC  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,Lípy JC  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 3 km Jičín,,Soudná JC  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 4 km Jičín,,Sedličky JC  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 5 km Valdice,, JC  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 6 km Železnice,Těšín, JC  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 7 km Železnice,, JC  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 9 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, (stanoviště 1) SM 5105  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. (stanoviště 2) SM 5101  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. (stanoviště 1) SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101  6:59  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 15 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 1) SM 5101  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 16 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 2) SM 5101  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 17 km Stružinec,,odb. (stanoviště 2) SM 5004  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 19 km Stružinec,Tuhaň,odb. (stanoviště 1) SM 5004  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 21 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 1) SM 5004  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 22 km Slaná,Hořensko, (stanoviště 2) SM 5005  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 23 km Slaná,, (stanoviště 1) SM 5005  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 24 km Slaná,Nedvězí, (stanoviště 2) SM 5005  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 25 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 1) SM 5005  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 26 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 1) SM 5005  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 28 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5001  7:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020