DETAIL spoje: 670501 / 111

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 2 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 2) SM 5005 16:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 3 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 2) SM 5005 16:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 4 km Slaná,Nedvězí, (stanoviště 1) SM 5005 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 5 km Slaná,, (stanoviště 2) SM 5005 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 6 km Slaná,Hořensko, (stanoviště 1) SM 5005 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 7 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 2) SM 5004 16:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 9 km Stružinec,Tuhaň,odb. (stanoviště 2) SM 5004 16:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 11 km Stružinec,,odb. (stanoviště 1) SM 5004 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 12 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 1) SM 5101 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 12 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 2) SM 5101 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 13 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101 17:00 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. (stanoviště 2) SM 5101 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 15 km Lomnice n.Pop.,,rozc. (stanoviště 1) SM 5101 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 16 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, (stanoviště 2) SM 5105 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 20 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 1) SM 5106 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 22 km Železnice,, JC 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 22 km Železnice,Těšín, JC 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 24 km Valdice,, JC 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 24 km Jičín,,Sedličky JC 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 25 km Jičín,,Soudná JC 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 26 km Jičín,,Lípy JC 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 27 km Jičín,,Vrchlického JC 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 28 km Jičín,,žel.st. JC 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 28 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 17:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020