DETAIL spoje: 670501 / 12

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 1 km Jičín,,žel.st. JC 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,Lípy JC 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 3 km Jičín,,Soudná JC 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 4 km Jičín,,Sedličky JC 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 5 km Valdice,, JC 10:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 6 km Železnice,Těšín, JC 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 7 km Železnice,, JC 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 9 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 10:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 10:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 10:59 11:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 15 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 11:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 16 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 11:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 17 km Stružinec,,odb. SM 5004 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 17 km Stružinec,,host.na Stařině SM 5004 11:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 18 km Stružinec,,u rybníka SM 5004 11:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 19 km Stružinec,Pohoří, SM 5004 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 21 km Stružinec,Pohoří,u vrtu SM 5004 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 22 km Košťálov,,křiž.k lomu SM 9029 11:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 23 km Košťálov,Čikvásky,Bosna SM 5004 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 24 km Slaná,Bořkov,Blaživky SM 5005 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 25 km Slaná,Bořkov, SM 5005 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 26 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 11:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 28 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001 11:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019