DETAIL spoje: 670501 / 14

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 11:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 1 km Jičín,,žel.st. JC 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,Lípy JC 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 3 km Jičín,,Soudná JC 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 4 km Jičín,,Sedličky JC 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 5 km Valdice,, JC 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 6 km Železnice,Těšín, JC 11:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 7 km Železnice,, JC 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 9 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 11:59 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 15 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 16 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 17 km Stružinec,,odb. SM 5004 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 19 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 21 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 1) SM 5004 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 22 km Slaná,Hořensko, SM 5005 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 23 km Slaná,, SM 5005 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 24 km Slaná,Nedvězí, SM 5005 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 25 km Slaná,Bořkov, SM 5005 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 26 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 28 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001 12:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,