DETAIL spoje: 670501 / 17

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 2 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 3 km Slaná,Bořkov, SM 5005 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 4 km Slaná,Nedvězí, SM 5005 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 5 km Slaná,, SM 5005 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 6 km Slaná,Hořensko, SM 5005 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 7 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 2) SM 5004 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 9 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 11 km Stružinec,,odb. SM 5004 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 12 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 12 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 13 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101 14:56 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 15 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 16 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 20 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 21 km Železnice,, JC 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 22 km Železnice,Těšín, JC 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 23 km Valdice,, JC 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 24 km Jičín,,Sedličky JC 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 25 km Jičín,,Soudná JC 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 26 km Jičín,,Lípy JC 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 27 km Jičín,,Vrchlického JC 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 28 km Jičín,,žel.st. JC 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 28 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 15:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,