DETAIL spoje: 670501 / 18

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 33 1 km Jičín,,žel.st. JC 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 2 km Jičín,,Vrchlického JC 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 2 km Jičín,,lípy JC 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 3 km Jičín,Soudná, JC 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 4 km Jičín,Sedličky, JC 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 5 km Valdice,, JC 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 6 km Železnice,Těšín, JC 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 7 km Železnice,,škola JC 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 9 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 16 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 18 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 19 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 15:06 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 20 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 1) SM 5101 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 20 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 2) SM 5101 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 21 km Stružinec,,odb. (stanoviště 2) SM 5004 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 23 km Stružinec,Tuhaň,odb. (stanoviště 1) SM 5004 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 25 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 1) SM 5004 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 26 km Slaná,Hořensko, (stanoviště 2) SM 5005 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 27 km Slaná,, (stanoviště 1) SM 5005 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 28 km Slaná,Nedvězí, (stanoviště 2) SM 5005 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 29 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 1) SM 5005 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 30 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 1) SM 5005 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 32 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 15:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,