DETAIL spoje: 670501 / 18

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 1 km Jičín,,žel.st. JC 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,Lípy JC 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 3 km Jičín,,Soudná JC 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 4 km Jičín,,Sedličky JC 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 5 km Valdice,, JC 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 6 km Železnice,Těšín, JC 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 7 km Železnice,, JC 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 9 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, (stanoviště 1) SM 5105 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. (stanoviště 2) SM 5101 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. (stanoviště 1) SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 14:59 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 15 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 1) SM 5101 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 16 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 2) SM 5101 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 17 km Stružinec,,odb. (stanoviště 2) SM 5004 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 17 km Stružinec,,host.na Stařině (stanoviště 2) SM 5004 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 18 km Stružinec,,u rybníka (stanoviště 1) SM 5004 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 19 km Stružinec,Pohoří, (stanoviště 2) SM 5004 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 21 km Stružinec,Pohoří,u vrtu (stanoviště 2) SM 5004 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 22 km Košťálov,,křiž.k lomu (stanoviště 2) SM 9029 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 23 km Košťálov,Čikvásky,Bosna (stanoviště 2) SM 5004 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 24 km Slaná,Bořkov,Blaživky (stanoviště 2) SM 5005 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 25 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 1) SM 5005 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 26 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 1) SM 5005 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 28 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5001 15:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,