DETAIL spoje: 670501 / 2

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,Lípy JC  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 2 km Jičín,,Soudná JC  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 3 km Jičín,,Sedličky JC  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 4 km Valdice,, JC  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 5 km Železnice,Těšín, JC  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 6 km Železnice,, JC  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 8 km Bradlecká Lhota,, SM 5106  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 11 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 14 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101  4:59  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 14 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 15 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 16 km Stružinec,,odb. SM 5004  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 16 km Stružinec,,host.na Stařině SM 5004  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 17 km Stružinec,,u rybníka SM 5004  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 18 km Stružinec,Pohoří, SM 5004  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 20 km Stružinec,Pohoří,u vrtu SM 5004  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 21 km Košťálov,,křiž.k lomu SM 9029  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 22 km Košťálov,Čikvásky,Bosna SM 5004  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 23 km Slaná,Bořkov,Blaživky SM 5005  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 24 km Slaná,Bořkov, SM 5005  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 25 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 27 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001  5:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,