DETAIL spoje: 670501 / 23

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 2 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 3 km Slaná,Bořkov, SM 5005 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 4 km Slaná,Nedvězí, SM 5005 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 5 km Slaná,, SM 5005 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 6 km Slaná,Hořensko, SM 5005 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 7 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 2) SM 5004 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 9 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 11 km Stružinec,,odb. SM 5004 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 12 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 12 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 13 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101 17:57 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 15 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 16 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 20 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 22 km Železnice,, JC 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 23 km Železnice,Těšín, JC 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 24 km Valdice,, JC 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 24 km Jičín,,Sedličky JC 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 25 km Jičín,,Soudná JC 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 26 km Jičín,,Lípy JC 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 27 km Jičín,,Vrchlického JC 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 31 28 km Jičín,,žel.st. JC 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 28 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 18:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018