DETAIL spoje: 670501 / 29

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 1 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 1 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 3 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 23:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 6 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 8 km Železnice,, JC 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 9 km Železnice,Těšín, JC 23:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 10 km Valdice,, JC 23:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 11 km Jičín,,Sedličky JC 23:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 12 km Jičín,,Soudná JC 23:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 13 km Jičín,,Lípy JC 23:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 14 km Jičín,,Vrchlického JC 23:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 14 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 23:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018