DETAIL spoje: 670501 / 33

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 2 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 2) SM 5005  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 3 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 2) SM 5005  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 4 km Slaná,Bořkov,Blaživky (stanoviště 1) SM 5005  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 5 km Košťálov,Čikvásky,Bosna (stanoviště 1) SM 5004  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 6 km Košťálov,,křiž.k lomu (stanoviště 1) SM 9029  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 7 km Stružinec,Pohoří,u vrtu (stanoviště 1) SM 5004  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 9 km Stružinec,Pohoří, (stanoviště 1) SM 5004  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 10 km Stružinec,,u rybníka (stanoviště 2) SM 5004  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 11 km Stružinec,,host.na Stařině (stanoviště 1) SM 5004  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 12 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 1) SM 5101  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 12 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 2) SM 5101  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 13 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101  6:11  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 14 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 16 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 23 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 1) SM 5106  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 25 km Železnice,,škola JC  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 26 km Železnice,Těšín, JC  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 27 km Valdice,, JC  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 28 km Jičín,Sedličky, JC  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 29 km Jičín,Soudná, JC  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 30 km Jičín,,lípy JC  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 30 km Jičín,,Vrchlického JC  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 31 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  6:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,