DETAIL spoje: 670501 / 35

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 1 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 3 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 10 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 1) SM 5106 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 12 km Železnice,,škola JC 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 13 km Železnice,Těšín, JC 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 14 km Valdice,, JC 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 15 km Jičín,Sedličky, JC 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 16 km Jičín,Soudná, JC 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 17 km Jičín,,lípy JC 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 17 km Jičín,,Vrchlického JC 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 18 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 13:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021