DETAIL spoje: 670501 / 36

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,Lípy JC  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 2 km Jičín,,Soudná JC  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 3 km Jičín,,Sedličky JC  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 4 km Valdice,, JC  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 5 km Železnice,Těšín, JC  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 6 km Železnice,, JC  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 8 km Bradlecká Lhota,, SM 5106  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 11 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 14 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101  7:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018