DETAIL spoje: 670501 / 36

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 1 km Jičín,,Vrchlického JC  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 1 km Jičín,,lípy JC  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 2 km Jičín,Soudná, JC  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 3 km Jičín,Sedličky, JC  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 4 km Valdice,, JC  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 5 km Železnice,Těšín, JC  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 6 km Železnice,,škola JC  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 8 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 15 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 17 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 18 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5101  7:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,