DETAIL spoje: 670501 / 37

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 2 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 2) SM 5005 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 3 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 2) SM 5005 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 4 km Slaná,Bořkov,Blaživky (stanoviště 1) SM 5005 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 5 km Košťálov,Čikvásky,Bosna (stanoviště 1) SM 5004 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 6 km Košťálov,,křiž.k lomu (stanoviště 1) SM 9029 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 7 km Stružinec,Pohoří,u vrtu (stanoviště 1) SM 5004 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 9 km Stružinec,Pohoří, (stanoviště 1) SM 5004 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 10 km Stružinec,,u rybníka (stanoviště 2) SM 5004 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 11 km Stružinec,,host.na Stařině (stanoviště 1) SM 5004 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 12 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 1) SM 5101 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 12 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 2) SM 5101 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 13 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101 14:21 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 14 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 16 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 23 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 1) SM 5106 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 25 km Železnice,,škola JC 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 26 km Železnice,Těšín, JC 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 27 km Valdice,, JC 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 28 km Jičín,Sedličky, JC 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 29 km Jičín,Soudná, JC 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 30 km Jičín,,lípy JC 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 30 km Jičín,,Vrchlického JC 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 31 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 14:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,