DETAIL spoje: 670501 / 39

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 2 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 3 km Slaná,Bořkov, SM 5005 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 4 km Slaná,Bořkov,Blaživky SM 5005 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 5 km Košťálov,Čikvásky,Bosna SM 5004 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 6 km Košťálov,,křiž.k lomu SM 9029 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 7 km Stružinec,Pohoří,u vrtu SM 5004 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 9 km Stružinec,Pohoří, SM 5004 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 10 km Stružinec,,u rybníka SM 5004 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 11 km Stružinec,,host.na Stařině SM 5004 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 11 km Stružinec,,odb. SM 5004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 12 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 12 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 13 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101 15:26 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 16 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 19 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 21 km Železnice,, JC 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 22 km Železnice,Těšín, JC 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 23 km Valdice,, JC 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 24 km Jičín,,Sedličky JC 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 25 km Jičín,,Soudná JC 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 26 km Jičín,,Lípy JC 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 27 km Jičín,,Vrchlického JC 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 28 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 15:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018