DETAIL spoje: 670501 / 40

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 1 km Jičín,,Vrchlického JC 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 2 km Jičín,,lípy JC 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 2 km Jičín,Soudná, JC 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 3 km Jičín,Sedličky, JC 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 4 km Valdice,, JC 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 5 km Železnice,Těšín, JC 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 6 km Železnice,,škola JC 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 8 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 15 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 17 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 18 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 15:34 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 19 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 1) SM 5101 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 20 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 2) SM 5101 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 20 km Stružinec,,odb. (stanoviště 2) SM 5004 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 20 km Stružinec,,host.na Stařině (stanoviště 2) SM 5004 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 22 km Stružinec,,u rybníka (stanoviště 1) SM 5004 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 23 km Stružinec,Pohoří, (stanoviště 2) SM 5004 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 24 km Stružinec,Pohoří,u vrtu (stanoviště 2) SM 5004 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 25 km Košťálov,,křiž.k lomu (stanoviště 2) SM 9029 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 26 km Košťálov,Čikvásky,Bosna (stanoviště 2) SM 5004 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 27 km Slaná,Bořkov,Blaživky (stanoviště 2) SM 5005 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 28 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 1) SM 5005 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 29 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 1) SM 5005 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 31 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5001 16:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,