DETAIL spoje: 670501 / 40

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine KHK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Jičín

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 32 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 30 1 km Jičín,,Vrchlického JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 29 2 km Jičín,,Lípy JC 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 28 2 km Jičín,,Soudná JC 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 27 3 km Jičín,,Sedličky JC 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 26 4 km Valdice,, JC 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 25 5 km Železnice,Těšín, JC 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 24 6 km Železnice,, JC 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 23 8 km Bradlecká Lhota,, SM 5106 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 22 11 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, SM 5105 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 21 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc. SM 5101 15:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 20 13 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. SM 5101 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 14 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 15:29 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 14 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 15 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 16 km Stružinec,,odb. SM 5004 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 16 km Stružinec,,host.na Stařině SM 5004 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 17 km Stružinec,,u rybníka SM 5004 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 18 km Stružinec,Pohoří, SM 5004 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 20 km Stružinec,Pohoří,u vrtu SM 5004 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 21 km Košťálov,,křiž.k lomu SM 9029 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 22 km Košťálov,Čikvásky,Bosna SM 5004 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 23 km Slaná,Bořkov,Blaživky SM 5005 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 24 km Slaná,Bořkov, SM 5005 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 25 km Slaná,Poříčí,u lávky SM 5005 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 27 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001 15:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018