DETAIL spoje: 670501 / 45

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101  4:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 1 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101  4:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 3 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101  4:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 10 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 1) SM 5106  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 12 km Železnice,,škola JC  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 13 km Železnice,Těšín, JC  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 14 km Valdice,, JC  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 15 km Jičín,Sedličky, JC  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 16 km Jičín,Soudná, JC  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 17 km Jičín,,lípy JC  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 17 km Jičín,,Vrchlického JC  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 18 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  4:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,