DETAIL spoje: 670501 / 46

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 1 km Jičín,,Vrchlického JC 12:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 1 km Jičín,,lípy JC 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 2 km Jičín,Soudná, JC 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 3 km Jičín,Sedličky, JC 12:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 4 km Valdice,, JC 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 5 km Železnice,Těšín, JC 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 6 km Železnice,,škola JC 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 8 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 15 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 17 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 18 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101 13:25 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 19 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 1) SM 5101 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 19 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 2) SM 5101 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 20 km Stružinec,,odb. (stanoviště 2) SM 5004 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33588 15 20 km Stružinec,,host.na Stařině (stanoviště 2) SM 5004 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33589 14 22 km Stružinec,,u rybníka (stanoviště 1) SM 5004 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33591 13 23 km Stružinec,Pohoří, (stanoviště 2) SM 5004 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33592 12 24 km Stružinec,Pohoří,u vrtu (stanoviště 2) SM 5004 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 11 25 km Košťálov,,křiž.k lomu (stanoviště 2) SM 9029 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 10 26 km Košťálov,Čikvásky,Bosna (stanoviště 2) SM 5004 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 4 27 km Slaná,Bořkov,Blaživky (stanoviště 2) SM 5005 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 28 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 1) SM 5005 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 29 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 1) SM 5005 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 31 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5001 13:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021