DETAIL spoje: 670501 / 48

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 1 km Jičín,,Vrchlického JC  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 1 km Jičín,,lípy JC  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 2 km Jičín,Soudná, JC  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 3 km Jičín,Sedličky, JC  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 4 km Valdice,, JC  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 5 km Železnice,Těšín, JC  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 6 km Železnice,,škola JC  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 8 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 15 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 17 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 18 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5101  8:04  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 19 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 1) SM 5101  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 19 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 2) SM 5101  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 20 km Stružinec,,odb. (stanoviště 2) SM 5004  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 22 km Stružinec,Tuhaň,odb. (stanoviště 1) SM 5004  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 24 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 1) SM 5004  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 25 km Slaná,Hořensko, (stanoviště 2) SM 5005  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 26 km Slaná,, (stanoviště 1) SM 5005  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 27 km Slaná,Nedvězí, (stanoviště 2) SM 5005  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 28 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 1) SM 5005  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 29 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 1) SM 5005  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 31 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5001  8:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,