DETAIL spoje: 670501 / 5

Základní informace:

Linka: 670501IDOS
Název: Semily-Lomnice n.Pop.-Železnice-Valdice-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 1 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 7) SM 5001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 2 2 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 2) SM 5005  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 3 3 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 2) SM 5005  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31837 5 4 km Slaná,Nedvězí, (stanoviště 1) SM 5005  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31833 6 5 km Slaná,, (stanoviště 2) SM 5005  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31836 7 6 km Slaná,Hořensko, (stanoviště 1) SM 5005  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 8 7 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 2) SM 5004  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 9 9 km Stružinec,Tuhaň,odb. (stanoviště 2) SM 5004  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 16 11 km Stružinec,,odb. (stanoviště 1) SM 5004  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 17 12 km Lomnice n.Pop.,,u STS (stanoviště 1) SM 5101  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 18 12 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny (stanoviště 2) SM 5101  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 19 13 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101  6:55  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19221 23 14 km Lomnice n.Pop.,,škola SM 5101  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19225 24 16 km Lomnice n.Pop.,Košov, SM 5101  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 25 23 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 1) SM 5106  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 26 25 km Železnice,,škola JC  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 27 26 km Železnice,Těšín, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 28 27 km Valdice,, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 29 28 km Jičín,Sedličky, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 30 29 km Jičín,Soudná, JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 31 30 km Jičín,,lípy JC  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 32 30 km Jičín,,Vrchlického JC  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 33 31 km Jičín,,žel.st. JC  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 34 32 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC  7:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,