DETAIL spoje: 670502 / 1

Základní informace:

Linka: 670502IDOS
Název: Semily-Libštát-Lomnice n.Pop.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 3 2 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 2) SM 5005  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 4 3 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 2) SM 5005  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 5 4 km Slaná,Bořkov,Blaživky (stanoviště 1) SM 5005  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 6 5 km Košťálov,Čikvásky,Bosna (stanoviště 1) SM 5004  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 7 6 km Košťálov,,křiž.k lomu (stanoviště 1) SM 9029  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15687 8 6 km Košťálov,,u Kosinů (stanoviště 2) SM 9029  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 9 7 km Košťálov,,nám. (stanoviště 2) SM 9029  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18396 10 8 km Libštát,,zdrav.stř. (stanoviště 1) SM 9014  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 11 10 km Libštát,,nám. (stanoviště 1) SM 9014  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19232 12 13 km Lomnice n.Pop.,Želechy, (stanoviště 1) SM 5104  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19220 13 15 km Lomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu (stanoviště 1) SM 5101  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 14 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 4) SM 5101  6:41  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 15 16 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. (stanoviště 2) SM 5101  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 16 16 km Lomnice n.Pop.,,rozc. (stanoviště 1) SM 5101  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 17 18 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, (stanoviště 2) SM 5105  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 18 21 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 1) SM 5106  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 19 23 km Železnice,,škola JC  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 20 24 km Železnice,Těšín, JC  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 21 25 km Valdice,, JC  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 22 26 km Jičín,Sedličky, JC  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 23 27 km Jičín,Soudná, JC  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 24 28 km Jičín,,lípy JC  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 25 28 km Jičín,,Vrchlického JC  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 27 29 km Jičín,,aut.st. JC  7:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021