DETAIL spoje: 670502 / 2

Základní informace:

Linka: 670502IDOS
Název: Semily-Libštát-Lomnice n.Pop.-Jičín
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13196 27 0 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 25) JC 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13218 26 1 km Jičín,,žel.st. JC 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13215 25 2 km Jičín,,Vrchlického JC 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13205 24 2 km Jičín,,lípy JC 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13214 23 3 km Jičín,Soudná, JC 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13213 22 4 km Jičín,Sedličky, JC 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38186 21 5 km Valdice,, JC 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42624 20 6 km Železnice,Těšín, JC 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42619 19 7 km Železnice,,škola JC 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2385 18 9 km Bradlecká Lhota,, (stanoviště 2) SM 5106 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19227 17 12 km Lomnice n.Pop.,Ploužnice, (stanoviště 1) SM 5105 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19217 16 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc. (stanoviště 2) SM 5101 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19219 15 14 km Lomnice n.Pop.,,rozc.k žel.st. (stanoviště 1) SM 5101 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 14 15 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 5101 12:59 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19220 13 15 km Lomnice n.Pop.,,rozc.ke stadionu (stanoviště 2) SM 5101 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19232 12 17 km Lomnice n.Pop.,Želechy, (stanoviště 2) SM 5104 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18395 11 20 km Libštát,,nám. (stanoviště 2) SM 9014 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18396 10 22 km Libštát,,zdrav.stř. (stanoviště 2) SM 9014 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15685 9 23 km Košťálov,,nám. (stanoviště 1) SM 9029 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15687 8 24 km Košťálov,,u Kosinů (stanoviště 1) SM 9029 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15684 7 24 km Košťálov,,křiž.k lomu (stanoviště 2) SM 9029 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15689 6 25 km Košťálov,Čikvásky,Bosna (stanoviště 2) SM 5004 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31835 5 26 km Slaná,Bořkov,Blaživky (stanoviště 2) SM 5005 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31834 4 27 km Slaná,Bořkov, (stanoviště 1) SM 5005 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31838 3 28 km Slaná,Poříčí,u lávky (stanoviště 1) SM 5005 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 30 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 5001 13:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,