DETAIL spoje: 670505 / 16

Základní informace:

Linka: 670505IDOS
Název: Spálov-Semily-Benešov u Semil-Semily,Řeky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 62958 29 0 km Semily,,žel.st. SM 5001 10:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 27 1 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31322 26 2 km Semily,,Zákoutí SM 5001 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31301 25 3 km Semily,,Na Hlínách SM 5001 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31317 24 4 km Semily,,Podskalí SM 5001 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 972 23 4 km Benešov u Semil,,u hřiště SM 5015 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 971 22 5 km Benešov u Semil,,škola SM 5015 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 21 6 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 20 8 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 19 10 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 18 11 km Semily,,nemocnice SM 5001 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 17 12 km Semily,,3.května SM 5001 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 16 12 km Semily,,Tyršova SM 5001 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 15 13 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5001 10:29 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62958 14 14 km Semily,,žel.st. SM 5001 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31307 13 14 km Semily,Podmoklice,škola SM 5001 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31310 12 14 km Semily,,u jezu SM 5001 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31309 11 15 km Semily,,Řeky sídliště SM 5001 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31308 10 15 km Semily,,Řeky SM 5001 10:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,