DETAIL spoje: 670505 / 17

Základní informace:

Linka: 670505IDOS
Název: Spálov-Semily-Benešov u Semil-Semily,Řeky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 62958 14 0 km Semily,,žel.st. SM 5001 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 15 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5001 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 16 1 km Semily,,Tyršova SM 5001 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 17 1 km Semily,,3.května SM 5001 16:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 18 2 km Semily,,nemocnice SM 5001 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 19 4 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 20 5 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 21 7 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 971 22 8 km Benešov u Semil,,škola SM 5015 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 972 23 9 km Benešov u Semil,,u hřiště SM 5015 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31317 24 9 km Semily,,Podskalí SM 5001 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31301 25 10 km Semily,,Na Hlínách SM 5001 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31322 26 11 km Semily,,Zákoutí SM 5001 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 27 12 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 28 12 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5001 16:29 16:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62958 29 13 km Semily,,žel.st. SM 5001 16:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31307 30 14 km Semily,Podmoklice,škola SM 5001 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31310 31 14 km Semily,,u jezu SM 5001 16:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31309 32 14 km Semily,,Řeky sídliště SM 5001 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31308 33 15 km Semily,,Řeky SM 5001 16:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,