DETAIL spoje: 670505 / 18

Základní informace:

Linka: 670505IDOS
Název: Spálov-Semily-Benešov u Semil-Semily,Řeky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 970 19 0 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 18 1 km Semily,,nemocnice SM 5001  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 17 2 km Semily,,3.května SM 5001  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 16 2 km Semily,,Tyršova SM 5001  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 15 3 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5001  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62958 14 4 km Semily,,žel.st. SM 5001  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31307 13 4 km Semily,Podmoklice,škola SM 5001  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31310 12 4 km Semily,,u jezu SM 5001  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31309 11 5 km Semily,,Řeky sídliště SM 5001  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31308 10 5 km Semily,,Řeky SM 5001  8:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,