DETAIL spoje: 670505 / 5

Základní informace:

Linka: 670505IDOS
Název: Spálov-Semily-Benešov u Semil-Semily,Řeky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31308 10 0 km Semily,,Řeky SM 5001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31309 11 1 km Semily,,Řeky sídliště SM 5001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31310 12 1 km Semily,,u jezu SM 5001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31307 13 1 km Semily,Podmoklice,škola SM 5001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62958 14 2 km Semily,,žel.st. SM 5001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 15 2 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5001  6:44  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 16 3 km Semily,,Tyršova SM 5001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 17 3 km Semily,,3.května SM 5001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 18 4 km Semily,,nemocnice SM 5001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 19 6 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 969 20 8 km Benešov u Semil,,Hradišťata SM 5015  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 973 21 9 km Benešov u Semil,Podolí, SM 5015  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 971 22 10 km Benešov u Semil,,škola SM 5015  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 972 23 11 km Benešov u Semil,,u hřiště SM 5015  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31317 24 11 km Semily,,Podskalí SM 5001  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31301 25 12 km Semily,,Na Hlínách SM 5001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31322 26 13 km Semily,,Zákoutí SM 5001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 27 14 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 28 15 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5001  7:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,