DETAIL spoje: 670505 / 9

Základní informace:

Linka: 670505IDOS
Název: Spálov-Semily-Benešov u Semil-Semily,Řeky
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31327 1 0 km Semily,Spálov, SM 5006  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31328 2 1 km Semily,Spálov,Janeček SM 5006  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31324 3 1 km Semily,Bítouchov,Na kapitále SM 5006  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31323 5 3 km Semily,,Cimbál SM 5006  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31321 6 4 km Semily,,U 14 pomocníků SM 5001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31312 7 5 km Semily,,krematorium SM 5001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31311 8 5 km Semily,,Komenského nám. SM 5001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31315 9 6 km Semily,,Riegrovo nám. SM 5001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 15 6 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5001  7:50  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 16 7 km Semily,,Tyršova SM 5001  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31319 17 7 km Semily,,3.května SM 5001  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31316 18 8 km Semily,,nemocnice SM 5001  8:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 970 19 10 km Benešov u Semil,,Podmošna SM 5015  8:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,