DETAIL spoje: 670530 / 104

Základní informace:

Linka: 670530IDOS
Název: Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 25 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 24 2 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 23 3 km Turnov,Hrubý Rohozec, (stanoviště 1) SM 3001 22:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 21 5 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 22:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 20 6 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 22:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 19 7 km Malá Skála,Záborčí,rozc. (stanoviště 2) JN 8009 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 18 9 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 10 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009 22:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 16 10 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009 22:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 15 12 km Líšný,, JN 8011 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 13 13 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 12 15 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 10 16 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 9 17 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 8 19 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 7 19 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 6 22 km Záhoří,Proseč, SM 8001 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 5 25 km Semily,,Letná SM 5001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 4 25 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 3 26 km Semily,,Luční SM 5001 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 27 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 22:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 22.12.2019 do 29.12.2019, od 10.4.2020 do 12.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 5.7.2020, 27.9.2020