DETAIL spoje: 670530 / 106

Základní informace:

Linka: 670530IDOS
Název: Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49615 39 0 km Mladá Boleslav,,hl.nádr. MB 3101 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 38 5 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 29) MB 3101 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 29 34 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 28 35 km Turnov,,U Benešů SM 3001 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 35 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 24 36 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 23 37 km Turnov,Hrubý Rohozec, (stanoviště 1) SM 3001 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 21 38 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 20 40 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 19 41 km Malá Skála,Záborčí,rozc. (stanoviště 2) JN 8009 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 18 42 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 43 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 16 44 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 15 46 km Líšný,, JN 8011 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 13 47 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 12 48 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 10 50 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 9 51 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 8 53 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 7 53 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 6 56 km Záhoří,Proseč, SM 8001 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 5 58 km Semily,,Letná SM 5001 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 4 59 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 3 60 km Semily,,Luční SM 5001 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 60 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 23:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 22.12.2019 do 29.12.2019, od 10.4.2020 do 12.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 5.7.2020, 27.9.2020