DETAIL spoje: 670530 / 12

Základní informace:

Linka: 670530IDOS
Název: Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 62699 32 0 km Příšovice,,prům.zóna LI 3026  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 31 1 km Příšovice,,SDZ LI 3026  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47568 30 1 km Příšovice,,hl.sil. LI 3026  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 27 7 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 9 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 25 10 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 24 11 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 23 12 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 21 13 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 20 15 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 19 16 km Malá Skála,Záborčí,rozc. (stanoviště 2) JN 8009  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 18 17 km Malá Skála,Křížky, JN 8009  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 19 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 16 19 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 15 21 km Líšný,, JN 8011  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 14 21 km Železný Brod,,rozc.Mukařov JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 13 22 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 12 23 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 10 25 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 9 26 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 8 28 km Železný Brod,,nová škola JN 8001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 7 28 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 6 31 km Záhoří,Proseč, SM 8001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 5 33 km Semily,,Letná SM 5001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 4 34 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 3 35 km Semily,,Luční SM 5001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 35 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  7:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018