DETAIL spoje: 670530 / 13

Základní informace:

Linka: 670530IDOS
Název: Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 4 1 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 5 2 km Semily,,Letná SM 5001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 6 4 km Záhoří,Proseč, SM 8001 12:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 7 7 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 8 8 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 9 9 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 10 10 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 12 12 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 13 14 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 14 14 km Železný Brod,,rozc.Mukařov JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 15 15 km Líšný,, JN 8011 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 16 16 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 4) JN 8009 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 17 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 2) JN 8009 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 18 18 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 19 20 km Malá Skála,Záborčí,rozc. (stanoviště 1) JN 8009 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 20 21 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 21 22 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 23 24 km Turnov,Hrubý Rohozec, (stanoviště 2) SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 24 24 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 27 27 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28938 32 33 km Příšovice,,SDZ LI 3026 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 62699 33 34 km Příšovice,,prům.zóna LI 3026 13:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019