DETAIL spoje: 670530 / 2

Základní informace:

Linka: 670530IDOS
Název: Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49615 39 0 km Mladá Boleslav,,hl.nádr. MB 3101  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 38 5 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 29) MB 3101  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 34 8 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 31 29 km Svijany,,na nájezdu (stanoviště 1) LI 3019  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 29 35 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 28 35 km Turnov,,U Benešů SM 3001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 36 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 24 37 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 23 38 km Turnov,Hrubý Rohozec, (stanoviště 1) SM 3001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 21 39 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 20 40 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 19 42 km Malá Skála,Záborčí,rozc. (stanoviště 2) JN 8009  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 18 43 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 44 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 16 45 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 15 47 km Líšný,, JN 8011  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 13 48 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 12 49 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 10 51 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  7:25  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 9 52 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 8 54 km Železný Brod,,nová škola JN 8001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 7 54 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 6 57 km Záhoří,Proseč, SM 8001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 5 59 km Semily,,Letná SM 5001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 4 60 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 3 61 km Semily,,Luční SM 5001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 61 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31320 1 62 km Semily,,Tyršova (stanoviště 2) SM 5001  7:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,