DETAIL spoje: 670530 / 22

Základní informace:

Linka: 670530IDOS
Název: Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58662 27 0 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 1 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 25 3 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 24 4 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 23 5 km Turnov,Hrubý Rohozec, (stanoviště 1) SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 21 6 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 20 7 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 19 8 km Malá Skála,Záborčí,rozc. (stanoviště 2) JN 8009 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 18 10 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 11 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 16 12 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 15 14 km Líšný,, JN 8011 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 13 15 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 12 16 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 10 18 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 9 19 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 8 21 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 7 21 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 6 24 km Záhoří,Proseč, SM 8001 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 5 26 km Semily,,Letná SM 5001 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 4 27 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 3 28 km Semily,,Luční SM 5001 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 28 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 19:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019