DETAIL spoje: 670530 / 3

Základní informace:

Linka: 670530IDOS
Název: Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 0 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 3 0 km Semily,,Luční SM 5001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 4 1 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 5 2 km Semily,,Letná SM 5001 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 6 4 km Záhoří,Proseč, SM 8001 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 7 7 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 8 8 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 9 9 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) JN 8001 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 10 10 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 3) JN 8001 12:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 12 12 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 13 14 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 14 14 km Železný Brod,,rozc.Mukařov JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 15 15 km Líšný,, JN 8011 12:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 16 16 km Malá Skála,,na Labi JN 8009 12:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 17 km Malá Skála,Vranové,u mlýna JN 8009 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 18 18 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 19 20 km Malá Skála,Záborčí,rozc. JN 8009 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 20 21 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 21 22 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 23 24 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 24 24 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 9) SM 3001 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37121 30 26 km Turnov,,odb.Přepeře SM 3001 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37108 31 26 km Turnov,,II Fučíkova SM 3001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47568 32 33 km Příšovice,,hl.sil. LI 3026 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 35 53 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15431 36 55 km Mladá Boleslav,,Boleslavská MB 3101 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21384 37 56 km Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MB 3101 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52778 38 56 km Mladá Boleslav,,Václava Klementa MB 3101 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 39 57 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 29) MB 3101 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49615 40 62 km Mladá Boleslav,,hl.nádr. MB 3101 13:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,