DETAIL spoje: 670530 / 4

Základní informace:

Linka: 670530IDOS
Název: Semily-Železný Brod-Turnov-Mladá Boleslav
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49615 38 0 km Mladá Boleslav,,hl.nádr. MB 3101 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 37 5 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 29) MB 3101 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 33 8 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47568 30 30 km Příšovice,,hl.sil. LI 3026 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 29 34 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 28 35 km Turnov,,U Benešů SM 3001 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 35 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 4) SM 3001 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 24 36 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 23 37 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37133 21 39 km Turnov,Dolánky,Vápeník SM 3001 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37132 20 40 km Turnov,Dolánky,Bukovina rozc. SM 3002 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41135 19 41 km Malá Skála,Záborčí,rozc. (stanoviště 2) JN 8009 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20094 18 43 km Malá Skála,Křížky, JN 8009 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48096 17 44 km Malá Skála,Vranové,u mlýna (stanoviště 1) JN 8009 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20091 16 44 km Malá Skála,,na Labi (stanoviště 3) JN 8009 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18886 15 46 km Líšný,, JN 8011 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48846 14 47 km Železný Brod,,rozc.Mukařov JN 8011 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32599 13 47 km Železný Brod,Splzov,host. JN 8011 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42628 12 49 km Železný Brod,Dvírka, JN 8001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 10 51 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 9 51 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42632 8 53 km Železný Brod,,nová škola JN 8001 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42640 7 54 km Železný Brod,Pelechov, JN 8001 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41271 6 56 km Záhoří,Proseč, SM 8001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49354 5 59 km Semily,,Letná SM 5001 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31305 4 59 km Semily,Podmoklice,rozc. SM 5001 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 3 60 km Semily,,Luční SM 5001 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 2 61 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 2) SM 5001 15:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,