DETAIL spoje: 670541 / 14

Základní informace:

Linka: 670541IDOS
Název: Semily-Chuchelna,Komárov-Radostná p.Koz.,Kozákov-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 33 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 11) SM 3001  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 32 1 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 10) SM 3001  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 31 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 30 3 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 29 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 28 4 km Turnov,Hruštice, SM 3001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 27 4 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 26 6 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 25 7 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 24 7 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 23 8 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29304 22 10 km Radostná p.Koz.,Lestkov,u kříže SM 3024  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29303 21 10 km Radostná p.Koz.,Lestkov,Pustina SM 3024  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29300 20 12 km Radostná p.Koz.,Kozákov,osada SM 3024  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12150 17 13 km Chuchelna,Bačov, SM 5010  8:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12152 16 14 km Chuchelna,Lhota,hor.část SM 5010  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12151 15 15 km Chuchelna,Lhota,dol.část SM 5010  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31303 14 16 km Semily,,Na Rovném SM 5011  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31302 13 17 km Semily,,Klinkovice SM 5011  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31307 7 19 km Semily,Podmoklice,škola SM 5001  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31318 6 20 km Semily,,Luční SM 5001  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31300 5 20 km Semily,,aut.nádr. (stanoviště 6) SM 5001  8:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,