DETAIL spoje: 670542 / 2

Základní informace:

Linka: 670542IDOS
Název: Troskovice,Křenovy-Hrubá Skála,Borek-Rovensko p. Tr.-Semily
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Semily

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33594 31 0 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 6) SM 5004 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39201 19 1 km Veselá,Nohavice, SM 3017 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39200 18 2 km Veselá,,na návsi SM 3017 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39199 17 3 km Veselá,,host. SM 3017 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39202 16 4 km Veselá,Kotelsko, SM 3017 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42736 15 4 km Žernov,Křečovice, SM 3012 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42737 14 6 km Žernov,Sýkořice,rozc. SM 3012 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30175 13 7 km Rovensko p.Tr.,,u školy SM 3022 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30174 12 8 km Rovensko p.Tr.,,nám. SM 3022 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 7 10 km Ktová,,Pyrám SM 3036 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66553 6 11 km Hrubá Skála,Borek,žel.zast. SM 3041 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10974 5 13 km Hrubá Skála,Rokytnice, SM 3041 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36439 4 15 km Troskovice,Tachov,Trosky SM 3011 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36435 3 15 km Troskovice,Jivina, SM 3011 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49351 2 15 km Troskovice,, SM 3011 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 36436 1 16 km Troskovice,Křenovy, SM 3011 17:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018