DETAIL spoje: 670550 / 16

Základní informace:

Linka: 670550IDOS
Název: Lomnice nad Popelkou-Turnov-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51059 28 0 km Turnov,,Vesecko SM 3001 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 27 1 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 26 2 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 3 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 11) SM 3001 14:27 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 23 4 km Turnov,,u masny SM 3001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 22 5 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 21 6 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 20 6 km Turnov,,nemocnice SM 3001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 19 7 km Turnov,Hruštice, SM 3001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 18 7 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 17 9 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 16 10 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 10 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 14 11 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29304 13 13 km Radostná p.Koz.,Lestkov,u kříže SM 3024 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 12 13 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29302 11 14 km Radostná p.Koz.,Lestkov,pod skálou SM 3024 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35463 10 15 km Tatobity,,u Studničků SM 3018 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 9 15 km Tatobity,, SM 3018 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35464 8 16 km Tatobity,Zázvorka, SM 3018 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35465 7 17 km Tatobity,Žlábek, SM 3018 15:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 6 19 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 2) SM 5004 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 5 20 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 4 22 km Stružinec,,odb. SM 5004 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 3 23 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 2 24 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 25 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5101 15:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,