DETAIL spoje: 670550 / 2

Základní informace:

Linka: 670550IDOS
Název: Lomnice nad Popelkou-Turnov-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 11) SM 3001  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 23 1 km Turnov,,u masny SM 3001  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 22 2 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 21 2 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 20 3 km Turnov,,nemocnice SM 3001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 19 3 km Turnov,Hruštice, SM 3001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 18 4 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 17 5 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 16 6 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 7 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 14 8 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29304 13 9 km Radostná p.Koz.,Lestkov,u kříže SM 3024  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 12 10 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29302 11 11 km Radostná p.Koz.,Lestkov,pod skálou SM 3024  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35463 10 12 km Tatobity,,u Studničků SM 3018  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 9 12 km Tatobity,, SM 3018  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35464 8 13 km Tatobity,Zázvorka, SM 3018  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35465 7 14 km Tatobity,Žlábek, SM 3018  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 6 15 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 2) SM 5004  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 5 17 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 4 19 km Stružinec,,odb. SM 5004  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 3 20 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 2 20 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 21 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5101  5:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,