DETAIL spoje: 670550 / 22

Základní informace:

Linka: 670550IDOS
Název: Lomnice nad Popelkou-Turnov-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 34 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 11) SM 3001 17:28 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 23 26 km Turnov,,u masny SM 3001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 22 27 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 21 27 km Turnov,,5.května SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 20 28 km Turnov,,nemocnice SM 3001 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 19 28 km Turnov,Hruštice, SM 3001 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 18 29 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 17 30 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 16 31 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 32 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 14 33 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29304 13 34 km Radostná p.Koz.,Lestkov,u kříže SM 3024 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 12 35 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29302 11 36 km Radostná p.Koz.,Lestkov,pod skálou SM 3024 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35463 10 37 km Tatobity,,u Studničků SM 3018 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 9 37 km Tatobity,, SM 3018 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35464 8 38 km Tatobity,Zázvorka, SM 3018 17:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35465 7 39 km Tatobity,Žlábek, SM 3018 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 6 40 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 2) SM 5004 18:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 5 42 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 4 44 km Stružinec,,odb. SM 5004 18:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 3 45 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 18:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 2 45 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 18:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 46 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5101 18:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,