DETAIL spoje: 670550 / 25

Základní informace:

Linka: 670550IDOS
Název: Lomnice nad Popelkou-Turnov-Liberec
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 19215 1 0 km Lomnice n.Pop.,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 5101 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19222 2 1 km Lomnice n.Pop.,,u kovárny SM 5101 20:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19223 3 2 km Lomnice n.Pop.,,u STS SM 5101 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33590 4 2 km Stružinec,,odb. SM 5004 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33593 5 4 km Stružinec,Tuhaň,odb. SM 5004 20:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33594 6 6 km Stružinec,Tuhaň,Zelený háj (stanoviště 1) SM 5004 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35465 7 7 km Tatobity,Žlábek, SM 3018 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35464 8 8 km Tatobity,Zázvorka, SM 3018 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35462 9 9 km Tatobity,, SM 3018 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35463 10 9 km Tatobity,,u Studničků SM 3018 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29302 11 10 km Radostná p.Koz.,Lestkov,pod skálou SM 3024 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29301 12 11 km Radostná p.Koz.,Lestkov, SM 3024 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29304 13 12 km Radostná p.Koz.,Lestkov,u kříže SM 3024 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21285 14 13 km Mírová p.Koz.,Loktuše,na Špici SM 3032 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21283 15 14 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Dola SM 3033 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21284 16 15 km Mírová p.Koz.,Chutnovka,Vršek SM 3033 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21286 17 16 km Mírová p.Koz.,Mimoň, SM 3033 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21280 18 17 km Mírová p.Koz.,Bělá, SM 3033 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37135 19 18 km Turnov,Hruštice, SM 3001 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37119 20 18 km Turnov,,nemocnice SM 3001 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47257 21 19 km Turnov,,5.května SM 3001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37118 22 19 km Turnov,,Havlíčkovo nám. SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 23 20 km Turnov,,u masny SM 3001 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 25 21 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 21:25 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 26 22 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 27 23 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 21:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51059 28 24 km Turnov,,Vesecko SM 3001 21:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018